Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyPrvní česká hra pro Apple Watch? Piškvorky OXO Tic Tac Toe Watch!

První česká hra pro Apple Watch? Piškvorky OXO Tic Tac Toe Watch!

Díky brněnským vývojářům z MasterApp Solutions už není třeba plýtvat papírem, až si budete chtít zahrát piškvorky. Nová hra OXO Tic Tac Toe Watch funguje na všech Apple přístrojích včetně hodinek Watch.

OXO Tic Tac Toe Watch je díky třem předvoleným obtížnostem zábavná hra pro lidi všech věkových kategorií. Cílem je umístit symboly X a O do vodorovné, vertikální či diagonální řady v poli o rozměrech 3 × 3. Zkrátka přesně tak, jak to známe z klasických piškvorek, které snad každý hrával tajně pod lavicí.

Hra funguje na iPhonu, iPadu, iPodu touch a dokonce i na hodinkách Watch. Zatím je k dispozici jen singleplayer, ale v další verzi již bude možné svádět souboje proti kamarádům, slibují vývojáři.

Odkaz pro stažení hry do zprávy doplníme, jakmile se objeví v katalogu App Store.

apple

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Nechcem byť rýpal, ale piškvorky boli moja obľúbená hra presne ako píše autor „pod lavicou“ na celej základnej a strednej škole 🙂 a túto americkú 3×3 verziu som nikdy nepochopil. Aj pri základnej znalosti hry sa v nej nedá prehrať a ak je program čo len minimálne inteligentný, tak ani vyhrať 🙂 My sme hrávali verziu na 5 kameňov na neobmedzenom poli (štvorčekový papier) a to už nebolo také ľahké. pamätám si, že aj pre DOS existoval taký dosť šikovný program, presne v tejto väčšej verzii, kde sa človek riadne zapotil 🙂

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře