Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyProžeňte se na prkně ve hře Shred It!, nyní je dostupná i...

Prožeňte se na prkně ve hře Shred It!, nyní je dostupná i na WP!

Zajímavá závodní hra Shred It! se po Androidu a iOS dostala také na platformu Windows Phone. S sebou si přibalila velmi originální papírové prostředí a napínavá klání. 

Shred It! má prakticky všechny parametry, jaké by měla správná závodní hra mít. A jelikož se jedná o velmi ambiciózní titul, představí vám ještě něco navíc. Spousta zajímavých tratí, je doplněna obrovskou spoustou vybavení, které slouží jako motivace v módu kariéry. Abyste se lépe oblékli, či vybavili lepším prknem, budete zkrátka muset mít nějaké výsledky. A nebo platit. Hra je totiž živena mikrotransakcemi.

Samotný „jízdní“ model hlavního hrdiny i dalších herních avatarů je velmi uspokojivý – panáčci umí všechny základní triky a pokud se budete hodně snažit, naučíte se i pár pokročilých. Hra kromě toho přichází i s povedeným optimalizovaným ovládáním, takže plnění jednotlivých úkolů je pro každého milovníka zimních sportů obrovskou radostí. A když vás nějaký úkol omrzí, vydáte se plnit nějaký jiný. Herních módů je ve hře totiž hned několik.

Jak už jsem se zmínila, Shred It! je k dispozici ke stažení zdarma a to pro všechny mobilní platformy. Stáhnout si je můžete z příslušných obchodů s aplikacemi, kam vás dovede link níže.

[appbox googleplay com.emstudios.shredit]

[appbox appstore 884964321]

[appbox windowsphone 43a0128d-c93d-4880-8e66-83d6571beed6]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře