Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyPrototypy unikátních notebooků Razer Valerie se stále nenašly

Prototypy unikátních notebooků Razer Valerie se stále nenašly

Naděje na nalezení alespoň jednoho ze dvou prototypů unikátního herního notebooku Razer Valerie, k jejichž odcizení došlo v průběhu veletrhu CES na začátku roku, zřejmě definitivně vzaly za své. Po počítačích se slehla zem a vyšetřování ustrnulo na mrtvém bodě.

Razer do dnešního dne neobdržel žádnou relevantní informaci, která by vedla k dopadení zlodějů. A to i přesto, že za ni nabízí odměnu ve výši 25 000 dolarů (bezmála 640 000 korun). Notebooky se koncem ledna nakrátko objevily na jednom čínském aukčním portálu, nabídka ale byla okamžitě stažena. Dodnes se přitom neví, zdali se náhodou nejednalo o nejapný žert

Notebook Razer Valerie byl jedním z největších lákadel veletrhu CES, který se začátkem roku uskutečnil v Las Vegas. Valerie se stal vůbec prvním notebookem na světě, který je vybavený třemi obrazovkami. Ty mohou sloužit k práci, ale samozřejmě i k zábavě – k hraní her. Počítač má totiž výkon dostatečný i na spuštění nejnovějších titulů. V útrobách testovacích vzorků se ukrýval procesor Intel Core i7 společně s grafickou kartou nVidia GTX 1080.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře