Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyV prosinci se v síti O2 rozsvítil rekordní počet nových telefonů s...

V prosinci se v síti O2 rozsvítil rekordní počet nových telefonů s podporou LTE

V průběhu letošního prosince se do mobilní sítě O2 nově přihlásil rekordní počet telefonů – přes 260 tisíc. Většinu příček v první desítce obsadily telefony s podporou rychlého internetu LTE. Mezi těmi dominovaly značky Samsung, Huawei, Lenovo a Apple.

Podle Jindřicha Fremutha, ředitele divize Rezidentní zákazníci v O2, měli zákazníci největší zájem o prémiové modely (především Huawei P9, Samsung Galaxy S7 a iPhone 7) a telefony střední třídy ( Huawei P9 lite a Samsung Galaxy A3). Více se prodávaly také chytré hodinky, zejména od značek Apple, Samsung a Garmin.

pocet_tlf_v_siti

K Vánocům O2 rozdalo miliony GB mobilních dat a minut volání

Vánoční nadílka O2 slaví u zákazníků mimořádný úspěch: dárek v podobě 10 GB mobilních dat zdarma nebo neomezeného volání si vyzvedlo téměř 200 tisíc zákazníků O2. V průběhu listopadu a prosince došlo také ke zrychlení 170 tisíc domácích přípojek k internetu. Zhruba 40 procent přípojek tak nyní může využívat rychlost až 80 Mbit/s. Zákazníci, kteří se rozhodli přejít na rychlejší tarif, navíc získávají v rámci vánoční nabídky zrychlení bez navýšení ceny až do konce ledna 2017.

„Nyní už více než sto tisíc domácností využívá připojení O2 s rychlostí až 50 Mbit/s. Roste také zájem o náš nejrychlejší tarif O2 Premium s rychlostí až 80 Mbit/s,“ dodal Jindřich Fremuth.

Zdroj: O2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře