Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyProhlížeč Google Chrome Beta je zase o něco lepší

Prohlížeč Google Chrome Beta je zase o něco lepší

Vývojová verze jednoho z nejpopulárnějších webových prohlížečů na počítačích a chytrých mobilních telefonech a tabletech s Androidem dostala aktualizaci, která přináší poměrně hodně novinek. Vývojáři nabídli uživatelům například podporu celoobrazovkového režimu, což prohlížení obsahu ještě více zpříjemní.

V testovací verzi Chromu se nyní horní adresní řádek schová v případě, že skrolujete do dolní části stránky. Tato funkcionalita nicméně zatím funguje pouze na smartphonech.

Tablety se naopak dočkaly historie tabů, jíž lze vyvolat podržením tlačítka zpět v prohlížeči. Dále už jde spíše o opravy různých nešvarů.

Opraveno by mělo být zamrzání prohlížeče při otevírání nového panelu, vyřešen problém s duplikací složek, opraveno problikávání webu při prohlížení a i zapracováno na rychlejší odezvě v textových polích.

Stahujte:

Zdroj: Phandroid

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře