Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyProhlédněte si realistický koncept iPhonu 6. Bude větší!

Prohlédněte si realistický koncept iPhonu 6. Bude větší! [video]

Zatímco většina tvůrců konceptů očekávaných smartphonů se pohybuje kdesi v oblacích, SET Solutions se rozhodli využít všechny dostupné informace k vytvoření co možná nejreálnějšího vzhledu iPhonu 6 a drželi se přitom při zemi.

Díky odproštění se od nemožných a příliš futuristických prvků si nyní můžeme prohlédnout, co by Apple mohl později v tomto roce představit.

Na začátku tohoto měsíce se spekulovalo, že by snad nový Apple iPhone 6 mohl disponovat designovými prvky použitými u ne příliš prodávaného iPhonu 5C s kombinací vzhledu iPodu nano. SET Solutions těchto spekulací využili a koncept nového iPhonu má na videu oblejší rohy a volume/mute tlačítka – stejně jako 5C.

Smartphone by měl vzhledem ke stále větší oblíbenosti rozměrnějších telefonů také vyrůst. Stalo se a displej má v konceptu na videu 4,7 palce rozlišením 1920×1080 a chrání jej safírové sklo. Pod kapotou nalezneme 64-bitový čtyřjádrový A8 procesor a na zádech fotoaparát s rozlišením 10 Mpx, který umožní vysoce kvalitní focení i v nepříznivých světelných podmínkách. Celkové rozměry nadcházející vlajkové lodi Applu jsou 132,7 x 65,2 x 6,0 milimetrů.

Pokochejte se konceptem přístroje na videu.

Zdroj: Phonearena

 

 

Johanna Kovaczicz
Johanna Kovacziczhttp://about.me/johanna.kovaczicz/#
Liberálně orientovaná studentka a pisatelka s kytarou přirostlou k tělu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře