Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyProficuj se k milionům a vyhni se všem kauzám. Prostě Ficni, nabádá...

Proficuj se k milionům a vyhni se všem kauzám. Prostě Ficni, nabádá hra Ficko Bird

Co mají společné volby na Slovensku a Flappy Bird? Věřte, že hodně. Po té, co nesmělý developer z Hanoje legendárního osmibitového ptáčka odstranil ze storů pro iOS i Android, rozjela se vlna Flappy klonů. Není se čemu divit, Flappy Bird se v rekordním čase vyšvihnul na přední příčky žebříčků a podlehl jí zkrátka každý.

Upravených či identických her na stejném základu náročného prolítávání mezi překážkami naleznete kvanta. Přesto jedna se odlišuje zcela výjimečným způsobem. Vytvořila ji totiž organizace Občiansko-demokratická mládež spolu s tvůrci kampaní Pozor zlý prezident, Antifico a Ficoviny.sk.

A jak se hra jmenuje? Ficko Bird! Názory na Roberta Fica, jež je slovenským premiérem a kandiduje na prezidenta, jsou buď dobré, nebo hodně špatné. Ty hodně špatné zastává zejména mladá generace, která Fica považuje za zloděje a bezcharakterního kariéristu.

O tom svědčí také tento herní počin, který vás zavede do blízkosti Bratislavského hradu, aby se tak umocnila atmosféra probíhajících prezidentských voleb. Ovládat ale nebudete ptáčka, nýbrž hlavu premiéra s jeho legendární červenou kravatou. Pomocí příkazu „Ficni“ hlava zkopíruje pohyb Flappy Birda a prolétávat budete mezi lahvemi coca-coly a vyděláváte tak milony neboli „melóny“.

Pokud vás vtipná hra zaujala a jste s tvůrci na stejné vlně, můžete si hru stáhnout a „proficovat“ se tak k milionům.

[appbox googleplay id=com.fickobird]

ficko1200-750x500 (1)

Zdroj: androidportal.zoznam.sk

Předchozí článek
Další článek
Johanna Kovaczicz
Johanna Kovacziczhttp://about.me/johanna.kovaczicz/#
Liberálně orientovaná studentka a pisatelka s kytarou přirostlou k tělu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře