Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyProfi fotograf testoval Galaxy S6 Edge+, tady je výsledek

Profi fotograf testoval Galaxy S6 Edge+, tady je výsledek

Není pochyb, že vlajkové lodi společnosti Samsung se vždycky řadily mezi zařízení s nejkvalitnějšími fotoaparáty. Svědčí o tom i kvalita fotoaparátu modelu Galaxy S6 Edge+. Tu koneckonců nyní potvrdil i profesionální fotogram Petr Lik. 

V samostatném článku umístěném na webu společnosti Samsung Petr Lik píše: „Vždy jsem chtěl posouvat hranice fotografování, osobně a s nejlepšími technologiemi. To je důvod, proč jsem jako můj mobilní foťák použil Galaxy S6 Edge+“. Zdali se Petrovi povedlo, co napsal, můžete posoudit sami – stačí si prohlédnout fotografie, které doplňují tuto novinku. Všechny tyto fotografie totiž pocházejí od tohoto umělce.

My jenom dodáme, že o kvalitě fotoaparátu Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge je přesvědčená také společnost DxOMark, která ji celkem nedávno udělila velmi vážené ocenění. A ke spokojeným hlasům se přidaly také odborné technologické weby jako je The Verge nebo Engadget. Ty fotografické schopnosti tohoto zařízení ve svých recenzích doslova velebily.

Nevíme jak vy, ale my už se těšíme, až se v recenzích objeví také nové iPhony, případně až se dostane na nějaké detailnější porovnání fotografií pořízených těmito dvěma zařízeními.

PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_1

PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_2

PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_3

PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_4

PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_5

PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_6

PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_7

PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_8

PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_9

PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_10Zdroj: Samsung

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře