Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyProblémy Applu se kupí: Zpráva, která vypíná iOS zařízení, funguje i na...

Problémy Applu se kupí: Zpráva, která vypíná iOS zařízení, funguje i na Twitteru a Snapchatu!

Mediální boom okolo unikátní zprávy složené z čínských a arabských znaků, která vypíná iOS zařízení, samozřejmě zapříčinila, že ji lidé zkoušeli (a rozebírali ji) i na sociálních sítích. Přitom vyšlo najevo, že i zde přijetí této zprávy způsobuje stejné problémy.

U Twitteru stačí obdržet zprávu přes DM (Direct Mention), popřípadě veřejnou zprávu. Pokud přitom máte zapnuté notifikace, zařízení se vám zrestartuje a je přitom jedno, zdali máte iPhone nebo iPad. A to samé se týká i Snapchatu s tím rozdílem, že zde vás problémy postihnou ihned po otevření inkriminované zprávy. Za zvláštním chováním iPhonů a iPadů prý stojí způsob, jakým iOS pracují s notifikacemi.

Aktuálně je jediným řešením nepříjemného problému zakázání notifikací. Ani tím se však podle všeho nevyhnete problémům s Twitterem a Snapchatem. Samozřejmě Apple na problému už dávno pracuje, kdy se k nám dostane řešení, ale nevíme.

zprava-apple

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře