Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyPro Windows Phone vyšla skvělá závodní hra CSR Racing

Pro Windows Phone vyšla skvělá závodní hra CSR Racing

Patříte mezi lidi, kterým se zrychlí tep při poslechu motoru? Dokáže vám vůně benzinu navodit skvělou náladu? Potom určitě nesmíte minout závodní hru CSR Racing. Ta před několika dny vyšla také pro Windows Phone.

CSR Racing je hra na motivy stařičké Drag Racing. Na začátku dostanete do vínku našlapanou káru a pokusíte se vyšplhat až na špici místního závodního žebříčku. To spočívá ve spoustě vyhraných závodů jeden proti jednomu.

Na závody se koukáte pohledem z boku, přičemž vaším úkolem je ve správnou chvíli zařadit, případně odpálit turbo pohon. Kritické je samozřejmě dobré načasování a potom výkon vašeho vozu. Ten můžete zvyšovat v přidružené garáži nákupem stovky různých součástek. A pokud ani to nepomůže, můžete ho rovnou vyměnit za silnější model.

CSR Racing je opravdu návyková závodní hra, kterou můžete hrát ve volné chvíli při čekání na autobus do školy nebo do práce, ale klidně i celý večer. Hra je free-to-play a podporuje i zařízení s 512 MB paměti RAM.

CSR Racing můžete stáhnout na stránkách zde. Nebo oskenováním QR kódu:

QR_CSR_Racing

[appbox googleplay com.naturalmotion.csrracing&hl=cs]

[appbox appstore 469369175]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře