Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyPro Windows (Phone) je dostupná tahovka Hitman GO

Pro Windows (Phone) je dostupná tahovka Hitman GO

Hitman GO je strategie podobná deskové hře, ve které se s holohlavým zabijákem pohybujete po předem vytyčené trase, abyste se vyhnuli nepřátelům, zlikvidovali cíle nebo pronikli do střežených míst.

Velkou výhodou je, že pro Windows Hitman Go vychází jako univerzální titul, za který zaplatíte jen jednou a můžete ho hrát jak na počítačích, tak na telefonech. Potěší také podpora služby Xbox Live, lze tak sbírat achievmenty, které se synchronizují s vaším Xbox účtem.

Oproti klasickým hrám s agentem 47 se Hitman GO hraje na tahy. To znamená, že na jeden pohyb hlavním hrdinou připadá pohyb ostatních zúčastněných postav. Hráči proto musí dobře promýšlet, kam se vrtnout dále, a chytře využívat rozestavených skrýší, podchodů a dalších věcí, jako jsou kameny a míčky k odlákání nepřátel, nebo útočné pušky k jejich zabití.

Hitman GO pro platformu Windows (Phone) stojí 135 korun.

[appbox windowsphone f00e8788-c002-4602-8374-383a3266abc4]

[appbox appstore id731645633]

[appbox googleplay com.squareenixmontreal.hitmango]

hitman

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře