Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyPro Android vyšlo skvělé RPG Final Fantasy Tacticts: War Of the Lions

Pro Android vyšlo skvělé RPG Final Fantasy Tacticts: War Of the Lions

Final Fantasy Tacticts: War Of the Lions má za sebou již nějaký ten pátek od doby, kdy vyšlo na handheldu PSP. Na něm bylo skvělé, úžasné, okouzlující a dechberoucí. Nyní přichází jeho port na Android a výsledek je neméně působivý.

Hra byla vytvořena původně na konzoli PlayStation v roce 1997 a prodalo se jí 2,4 milionu kopií. O deset let později se dostala na PSP a teď jsme se dočkali i její konverze pro Android, u které si vývojáři ze studia Square Enix dali záležet na ovládání uzpůsobeném dotykovým displejům a nahrávací časy jednotlivých levelů zredukovali na minimum.

Na cestě za pravdou svedete ve Final Fantasy Tacticts: War Of the Lions hromadu tahových soubojů na strategické šachovnici se svými vypiplanými postavičkami. Těšit se můžete také na silný příběh a unikátní animace, které díky pseudomalovanému rastru získávají působivou patinu.

[appbox googleplay com.square_enix.android_googleplay.FFT_en2]

3 4

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře