Neděle, 9 června, 2024
DomůRecenzePříslušenství pro zahnutý Samsung Galaxy S6 edge+ pohromadě

Příslušenství pro zahnutý Samsung Galaxy S6 edge+ pohromadě

Samsung Galaxy S6 edge+ dorazí na český trh již tento pátek. Smartphone upoutá pozornost na první pohled díky unikátnímu displeji zakřivenému po obou podélných stranách. Jeho majitelé však budou moci ještě více zazářit díky nové řadě třpytivých nebo lesklých zadních krytů. Na výběr budou klasická jednobarevná pouzdra, odnímatelná QWERTY klávesnice nebo podložka pro bezdrátové nabíjecí či externí baterie.

Ochranné kryty Glitter Cover

Nejnovější typ zadních krytů pro S6 edge+ plní ochranou i estetickou funkci. Kombinace třpytkového prášku a metalického orámování krytu chrání smartphone před nárazy a zároveň ještě více zdůrazňuje jeho unikátní vzhled. V prodeji bude modré, zlaté a červené provedení za 1 299 Kč s DPH.

1

Ochranné kryty Gloss Cover a Clear Cover

Kromě zadních krytů se třpytkami dostanou zákazníci na výběr také z několika průhledných zadních pouzder, buď s lesklým efektem či v decentním čirém provedení. Doporučená cena Gloss i Clear Cover krytů je stanovena na 699 Kč s DPH.

2

Ochranný kryt s klávesnicí

Příznivci hardwarových klávesnic mají v době čistě dotykových smartphonů stále užší výběr. Ne však v případě g Galaxy S6 edge+. Součástí doplňkového příslušenství je totiž i plně funkční odnímatelná QWERTY klávesnice. Na českém trhu bude dostupná za 1 999 Kč s DPH.

3

Flipová pouzdra Clear View, S View, flipová pouzdra s kapsou

Pouzdra Clear View jsou na povrchu hladká, S View a flipová pouzdra mají jemnou texturu tkaniny. Uvnitř flipových pouzder je navíc kapsa na kreditní kartu. Doporučená cena pouzder Clear View je 1 399 Kč, S View 1 199 Kč a flipového pouzdra s kapsou 699 Kč. V prodeji bude několik barevných variant, kromě stříbrné.

5 4

Podložka pro bezdrátové nabíjení

Pohodlné a rychlé bezdrátové nabíjení je vlastní všem smartphonům z řady S6. Také k nejnovějšímu modelu Galaxy S6 edge+ proto není nutné pořizovat si speciální kryty ani pouzdra pro bezdrátové nabíjení. Stačí pouze tato podložka v originálním kruhovém designu a vlastností rychlejšího dobíjení. K dostání bude v černé a bílé barvě za 1 499 Kč s DPH.

6

Externí baterie (5 200 mAh)

I bez přístupu k elektrické síti bude Galaxy S6 edge+ stále v pohotovosti díky záložní baterii. Dobíjení probíhá velmi rychle prostřednictvím integrovaného microUSB kabelu. O stavu nabití baterie s kapacitou 5 200 mAh informují čtyři LED indikátory. Tato externí baterie také podporuje funkci fast charging (rychlé nabíjení). Zlaté či stříbrné provedení bude k dostání za 1 799 Kč s DPH.

8

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře