Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyPřijďte si vyzkoušet nebo vyhrát outdoorovou kamerku HTC RE

Přijďte si vyzkoušet nebo vyhrát outdoorovou kamerku HTC RE

Společnost HTC se stala partnerem veletrhu jízdních kol FOR BIKES 2015, který proběhne již o tomto víkendu. Tým tchajwanského výrobce na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA předvede unikátní kameru RE a zájemci si ji budou přímo na místě moci pořídit za cenu 4 490 Kč. V rámci limitované nabídky navíc prvních 100 zákazníků získá sadu příslušenství pro upevnění na kolo a na hlavu zcela zdarma.

Kamera HTC RE je díky ergonomickému tvaru a bytelnému zpracování dobrou volbou pro natáčení v ne zcela ideálních podmínkách. Odolá prachu i vodě, nabízí šestnáctimegapixelový senzor a širokou 146° čočku a umí zaznamenat video až ve Full HD rozlišení.

Na veletrhu FOR BIKES předvede tým HTC všechny její vlastnosti a zájemci si ji budou moci zakoupit za cenu 4 490 Kč. Prvních 100 kupujících navíc získá sadu příslušenství pro upevnění kamery na kolo a na hlavu v hodnotě 800 Kč zdarma. Každý den konání veletrhu bude také vylosován jeden šťastný výherce kamery HTC RE.

HTC má k volnočasové oblasti pozitivní vztah. Na začátku letošního roku HTC uzavřelo partnerství s výrobcem sportovního oblečení a příslušenství Under Armour.

Prvním výsledkem této spolupráce je fitness náramek HTC Grip, který společnost představila 1. března na veletrhu MWC v Barceloně. Po veletrhu FOR BIKES se HTC jako partner objeví také na červnovém festivalu HTC UL-LET 2015, při kterém se v Ústí nad Labem shromáždí příznivci sjezdu horských kol.

RE Blue (1) RE Orange

Zdroj: HTC

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře