Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyPříchod smartphonů Huawei P10 a P10 Plus je na spadnutí. Takhle vypadají!

Příchod smartphonů Huawei P10 a P10 Plus je na spadnutí. Takhle vypadají!

To, jak budou chytré telefony Huawei P10 a vylepšené provedení P10 Plus vypadat, neprozradí až tisková konferenci na veletrhu MWC. Podobu obou novinek s předstihem prozradil známý Evan Blass (@evleaks), který na Twitter vyvěsil několik slajdů z oficiálního tiskového materiálu.

Definitivně tak máme potvrzeno, že základní „pé desítka“ bude mít plochý displej a pod ním umístěnou čtečku otisků prstů. Oproti tomu prémiový model P10 Plus bude mít po vzoru Samsungů S6 edge a S7 edge po stranách zaoblený displej. Naopak senzor otisků prstů bude v jeho případě tradičně umístěný na zádech.

Společným jmenovatelem chystaných telefonů bude kovové tělo, dvojité fotoaparáty s logem Leica a tovární procesor Kirin 960. Už delší čas pak také víme, že základní model P10 bude nabízen ve třech variantách se 4 GB nebo 6 GB RAM a vnitřní pamětí od 32 GB do 128 GB. U většího modelu bude minimum 64 GB.

Premiéra Huawei P10 a P10 Plus se uskuteční v Barceloně 26. února na veletrhu MWC.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře