Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyPřichází Gamee, nová globální herní sociální síť je nyní k dispozici také...

Přichází Gamee, nová globální herní sociální síť je nyní k dispozici také na Google Play

Gamee je nový koncept sociální herní sítě, který nabízí hraní chytlavých miniher a sdílení nejlepšího dosaženého skóre s přáteli jak v rámci vytvořeného profilu, tak přes Facebook či Twitter. Jde o jedinou mobilní aplikaci tohoto druhu na světě a hraní veškerých her je kompletně zdarma.

V současnosti Gamee obsahuje různé žánry her od arkádových po „skákačky“, závody aut, logické hry až po retro hry typu „had“. Každé dva týdny pak přibude hra nová a všechny z nich můžete hrát jak na chytrém telefonu, tak v internetovém prohlížeči.

Aplikace nemá věkové omezení a dnes již úspěšně funguje v Austrálii a v Turecku. Podle statistik se ukazuje, že ženy nejradši hrají logické hry a muži naopak arkádové a závodní. Již pár týdnů se do soutěžení v globální herní síti zapojují také Češi, aplikaci Gamee si lze stáhnout v App Store do telefonů využívajících operační systém iOS a od dnešního dne je k dispozici plnohodnotná verze také pro Android.

Na závěr ještě jedna důležitá informace: Veškeré hry v Gamee jsou a vždy budou zdarma. Uvedla to Božena Řežábová, která společně s týmem Cleevio za vznikem mobilní herní sítě stojí.

[appbox appstore id945638210]

[appbox googleplay com.gameeapp.android.app]

5as23

gamee_screen07 gamee_screen05

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře