Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyPřibližte si Dubaj se smartphonem Huawei P20 Pro od Vodafonu

Přibližte si Dubaj se smartphonem Huawei P20 Pro od Vodafonu

Pokud si u operátora Vodafone do 19. října zakoupíte chytrý telefon Huawei P20 pro, můžete vyhrát zájezd do Dubaje. Stačí navštívit speciální stránku, odpovědět na jednoduché otázky o „pé dvacítce pro“, vyplnit kontaktní údaje a následně dle instrukcí potvrdit zakoupení telefonu.

Na toho, na koho se usměje štěstí, se může těšit na ubytování v apartmá pro dvě osoby v hotelu Burdž al-Arab na 4 noci, včetně snídaně. Cena zahrnuje zpáteční letenky (ekonomická třída) z mezinárodního letiště Václava Havla v Praze, odvoz na letiště a z letiště, cestovní pojištění a odletové poplatky.

Během pobytu v hotelu budete mít také svého vlastního soukromého sluhu, přístup do exkluzivních bazénů a na pláže Burdž al- Arab Jumeirah a bezplatný přístup do vodního parku Wild Wadi Waterpark po dobu pobytu. Cenu je možné využít po dobu 9 měsíců, ale nevztahuje se na období Vánoc, Nového roku a státních svátků.

A aby toho nebylo málo, každý měsíc (období srpen až říjen) se teď u Vodafonu losuje také o jeden nový Huawei P20 Pro.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře