Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyPři nákupu Samsungu Galaxy S5 teď získáte bonus 2 500 Kč!

Při nákupu Samsungu Galaxy S5 teď získáte bonus 2 500 Kč!

Smartphone Samsung GALAXY S5 nyní přináší svým uživatelům kromě pokročilých funkcí i mimořádný zpětný bonus 2 500 Kč při nákupu u vybraných prodejců. Pokročilý fotoaparát, rychlé připojení k síti a vylepšená ochrana proti poškození zařízení jsou nyní dostupnější než dříve.

Samsung přichystal pro zákazníky mimořádnou nabídku. Od 20. srpna až do 21. září letošního roku – nebo vyprodání zásob – obdrží noví majitelé Galaxy S5 zpět částku 2 500 Kč. Akce platí pro limitovaný počet zaregistrovanych a k získání slevy se stačí po nákupu zaregistrovat na webových stránkách www.samsung-bonus.eu a zároveň vyplnit výrobní číslo zakoupeného přístroje a nahrát kopii účtenky. Samsung peníze následně zašle zákazníkovi na účet, nebo složenkou.

„Ve spolupráci s našimi obchodními partnery jsme se rozhodli nabídnout zákazníkům možnost vrácení části kupní ceny Galaxy S5 zpět a věříme, že tento krok umožní dalším lidem vyzkoušet to nejlepší z dílny Samsungu.“

Nabídku mohou zájemci využít ve Značkových prodejnách Samsung a ve vybraných obchodech (přístroje z jiných prodejen nebudou akceptovány) – jejich seznam je uveden na internetových stránkách ZDE.

Seznam Značkových prodejen Samsung:

  • Centrum Černý Most – Samsung značková prodejna
  • OC Chodov – Samsung značková prodejna
  • OC Nový Smíchov – Samsung značková prodejna
  • Palladium – Samsung značková prodejna
  • OC Olympia – Samsung značková prodejna
  • OC Šantovka – Samsung značková prodejna
  • Forum Liberec – Samsung značková prodej
  • Samsung Plaza – Zákaznické centrum Praha

samsung-galaxy-s52Zdroj: Samsung

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře