Úterý, 23 dubna, 2024
DomůNovinkyPři nákupu Galaxy S7 či S7 edge vrátí Samsung zpět 2 500...

Při nákupu Galaxy S7 či S7 edge vrátí Samsung zpět 2 500 Kč

Samsung připravil pro své zákazníky jarní zvýhodnění špičkových Galaxy S7 a S7 edge. Ti, kteří si v ČR zakoupí jeden ze zmíněných telefonů, získají 2 500 Kč zpět. Akce platí ode dneška do neděle 30. dubna nebo do vyčerpání registrací pro tuto akci. Více informací, včetně seznamu prodejců, zájemci naleznou na www.samsung-bonus.eu.

„Samsung Galaxy S7 a S7 edge patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější modely, které nabízíme. Proto jsme se rozhodli tyto modely ještě vice podpořit a zpřístupnit díky cenovému zvýhodnění. Zákazníci mohou vybírat ze všech barevných variant,” uvedl Roman Šebek, ředitel mobilní divize ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Po registraci zakoupeného produktu na www.samsung-bonus.eu získají zákazníci 2 500 Kč zpět. K získání slevy stačí registraci provést do 14 dní od nákupu a nejdéle do 30. dubna. Je potřeba vyplnit výrobní číslo zakoupeného přístroje, zaslat fotografii štítku a nahrát účtenku.

Doporučená maloobchodní cena Galaxy S7 aktuálně činí 15 999 Kč včetně DPH, model Galaxy S7 edge stojí 18 999 Kč s DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře