Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyPři nákupu Galaxy Note 3 nyní získáte za pouhou 1 Kč kvalitní...

Při nákupu Galaxy Note 3 nyní získáte za pouhou 1 Kč kvalitní sluchátka Level Over. Ta běžně stojí 7 999 Kč

Společnost Samsung připravila pro příznivce prémiových mobilních zařízení hned dvě limitované prodejní akce. Zákazníci, kteří si nyní zakoupí v některé ze sedmi značkových prodejen Samsung chytrý telefon Galaxy Note 3, dostanou špičková sluchátka Level Over v hodnotě 7 999 Kč za pouhou korunu.

Samsung potěší také nové majitele tabletu Galaxy Tab S 10.5. Při jeho nákupu ve značkových prodejnách získají pouzdro s bluetooth klávesnicí v perforovaném bronzovém provedení také za 1 Kč. Hodnota tohoto pouzdra s klávesnicí je 3 299 Kč.

Obě nabídky platí do vyprodání zásob.

Sluchátka Level Over (circumaurální) jsou vlajkovou lodí audio produktů značky Samsung. Zprostředkovávají kvalitní HD zvuk a vyznačují se pohodlným ergonomickým designem, dotykovými ovládacími prvky a bezdrátovým propojením přes Bluetooth.

Padesátimilimetrový reproduktor Dynamic Driver vyrobený z neodymu zajišťuje hlubší a přirozenější zvuk. Sluchátka využívají také hybridní typ aktivního rušení šumu. Pomocí dotykového panelu sluchátek lze intuitivně ovládat všechny funkce, jako například hlasitost, přehrávání nebo přijímání hovorů a zpráv prostřednictvím služby S-Voice.

Samsung Level On

Pouzdro s bluetooth klávesnicí k tabletu Tab S 10.5 se snadno přenáší a nabízí optimalizované rozložení kláves. Klávesnice má ergonomický design a umožňuje speciální klávesové zkratky, které zvyšují pohodlí a efektivitu práce. Díky dobíjecí lithium-polymerové baterii vydrží fungovat hodiny na jediné nabití. Pouzdro s klávesnicí je tak praktická a spolehlivá ochrana pro dosud nejtenčí a nejlehčí tablet v portfoliu Samsungu.

Image-Galaxy-Tab-S-Bluetooth-Keyboard_4

Seznam značkových prodejen Samsung, ve kterých obě akce probíhají:

Praha:

Samsung značková prodejna OC Palladium

Samsung značková prodejna OC Nový Smíchov

Samsung značková prodejna OC Chodov

Samsung značková prodejna Centrum Černý Most

Brno:

Samsung značková prodejna OC Olympia Brno

Olomouc:

Samsung značková prodejna OC Šantovka

Liberec:

Samsung značková prodejna OC Forum Liberec

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře