Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyPrémiovou verzi Galaxy S5 nevydáme, uťal spekulace šéf Samsungu

Prémiovou verzi Galaxy S5 nevydáme, uťal spekulace šéf Samsungu

Pokud jste doufali, že Samsung připravuje prémiový Galaxy S5, který nabídne tělo z ušlechtilých materiálů a QHD displej s ultravysokým rozlišením, asi vás teď moc nepotěšíme. Přípravu vylepšeného telefonu totiž popřel pro server kbench.com samotný šéf korejského výrobce J.K. Shin.

Samsung letos už žádný vrcholný smartphone nepředstaví. Na podzim se spotřebitelé ještě dočkají uvedení nástupce phabletu Note 3, ale to asi bude vše.

S prohlášením Shina tak padly definitivně spekulace o příchodu prémiové řady F, která měla nabídnout telefony špičkové nejen po stránce výbavy, ale i použitých materiálů.

Důvodem asi bude cena. Galaxy S5 bude s největší pravděpodobností k dostání za plus mínus autobus 19 000 s DPH. Prémiový model by stál ještě o několik tisíc víc, což by jeho prodeje určitě výrazně zkomplikovalo.

S5Zdroj: Phandroid

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře