Sobota, 8 června, 2024
DomůRecenzePřehled: Nejdražší mobilní aplikace všech dob

Přehled: Nejdražší mobilní aplikace všech dob

Právě jste si koupili aplikaci za dvacet korun a přijde vám to moc? Tak to jste pravděpodobně ještě nenarazili na žádnou aplikaci z našeho seznamu! Až uvidíte ty ceny, nepřijde vám drahá ani aplikace za dvě stovky. To vám garantujeme!

V ochodech s aplikacemi se nachází opravdu hodně předražených aplikací. V našem seznamu nejdražších aplikací všech dob jsme proto vynechali všechny klony aplikace I Am Rich (The Most Expensive app, Most Expensive App, I’m FU***NG Rich, I’m Rich!! atd.), která mimochodem nemá žádné praktické využití, a ušetřené místo přenechali aplikacím s přidanou hodnotou. Jen málokterá z nich by však svou přemrštěnou cenu dokázala funkcemi ospravedlnit.

Aplikace jsme seřadili vzestupně a přidali jsme k nim odkazy na všechny obchody s aplikacemi, kde je můžete zakoupit. Pokud se jejich cena lišila, uvádíme tu nejvyšší.

pcMapper Db – 999 Kč

Snadná aplikace pro editování map. V základní lite verzi je pcMapper Db k dispozici za necelé dvě stovky, pokud budete chtít plnou verzi aplikace, budete si muset připlatit ještě osm stovek navíc. To není zrovna málo.

pc-mapper-db

[appbox googleplay com.kartdata.pcmlite]

[appbox googleplay com.kartdata.pcmdb]

NAVIGON Europe – 1 649 

NAVIGON Europe je pravděpodobně jediná aplikace našeho seznamu, která ke své ceně nabízí adekvátní funkce. Jedná se totiž o docela povedenou navigaci. Ale na druhou stranu – docela dobře se obejdete i bez ní.

navigation-europe

[appbox googleplay com.navigon.navigator_checkout_eu40]

[appbox appstore 320279293]

[appbox windowsphone da8734ed-666a-4227-81ea-8fc937752d98]

Destinator 9 – Western Europe – 1 881 

Další navigace, tentokrát od vývojářů z Intrinsyc Software International. Oproti výše zmiňované (levnější) aplikaci NAVIGON Europe se jedná o špatně hodnocený propadák.

destinator-9-western-europe

[appbox googleplay com.intrinsyc.sparrowgui.WE]

[appbox appstore 366848568]

5-Minute Sports Medicine – 1 955 Kč

5-Minute Sports Medicine je lékařská příručka díky níž budete moci krok za krokem diagnostikovat a léčit přibližně 260 zdravotních problémů souvisejících se sportem.

five-minute-sports-medicine

[appbox googleplay com.unbound.android.cq5s]

[appbox appstore 445352494]

Yao & Artusio’s Anesthesiology – 2 383 Kč

Aplikace Yao & Artusio’s Anesthesiology vznikla jako podpůrný prvek stejnojmenné učebnice, která se zabývá anesteziologií. Někdo ji tedy možná dokáže ocenit, i když o tom dost silně pochybujeme.

yao-artusion-anestesiology

[appbox googleplay com.skyscape.packageanesmgtkthreemxdata.android.voucher.ui]

[appbox appstore 776833898]

TouchChat HD – AAC – 2 999 Kč

Aplikace TouchChat HD – AAC umožňuje lidem mající problémy s řečí rychle a pohodlně komunikovat. Její cena začíná na 2999,- korunách, tím ale investice zdaleka nekončí. Ve hře se nachází kopa in-game nákupů, jejichž cena se pohybuje od symbolických 239,- až do 2999,-.

touch-chat-hd

[appbox appstore 398860728]

Vuvuzela World Cup Horn Plus – 3 763 Kč

Název aplikace vám prozradí vše, co byste o ní měli vědět – jedná se o neoficiální aplikaci k mistrovství světa ve fotbale v roce 2010, která vydává zvuk vuvuzely. Žádné další využití nemá. Pokud nám nevěříte, kupte si ji a vyzkoušejte to.

vuvuzela-world-cup-horn-plus

[appbox googleplay com.dlp.VuvuzelaPlus]

Deduce – GRANDMASTER EDITION – 3 763 Kč

Šachy jsou hrou králů, proti tomu se nedá nic namítnout, nicméně proti ceně proti královské ceně téměř 4000 korun protestovat musíme a nezabrání nám v tom ani skutečnost, že se jedná o vylepšenou verzi hry, která oproti původní hře přináší několik změn. Ha!

deduce-grand-master-edition

[appbox googleplay com.sadtoy.deduce.gm]

Atlas of Emergency Medicine – 3 975 Kč

Encyklopedie první pomoci, která vám prozradí, co byste měli dělat v naléhavém případě jako je vážná dopravní nehoda. Tento atlas vás přitom provede první pomocí krok po kroku, což je zajisté velice praktické. Jenže aplikace je v anglickém jazyce a prodává se za necelé 4000 korun, takže si ji určitě nepořídíme. Co vy?

atlas-of-emergency-medicine

[appbox googleplay com.usatineMediaLLC.emAtlasGoogle]

[appbox appstore 398444164]

The Most Expensive Flash Light – 4 000 Kč

Nejdražší baterka na světě. Po zakoupení jí budete moci zapnou, pěkně si s ní posvítit a pak zase vypnout. Zdá se vám to málo? Nám taky, ale asi bychom si měli začít pomalu zvykat.

the-most-expensive-flash-light

[appbox googleplay com.brouding.clapflashlite]

Live Clock Pro – 4 000 Kč

Hodiny na plochu vašeho telefonu. Podle tvůrců vypadají moc pěkně a navíc šetří vaši baterii. My na to máme docela jiný názor. A co vy?

live-clock-pro

[appbox googleplay com.stylish.liveclocks.pro]

Mobile Cam Viewer Enterprise Basic Version (Security Cameras, DVR, NVR, Video Servers) – 6 999 Kč

Celým jménem Mobile Cam Viewer Enterprise Basic Version (Security Cameras, DVR, NVR, Video Servers) je aplikace, skrze niž můžete (prostřednictvím svého telefonu) kdykoliv a odkudkoliv sledovat veškeré bezpečnostní kamery, jež jste s aplikací propojili. Paradoxem je, že tato aplikace se na iOS prodává za necelých 7000,-, zatímco pro uživatele Androidu je zdarma. To se nám spíš vyplatí pořídit si rovnou nový telefon. No ne?

mobile-cam-viewer-enterprise

[appbox googleplay com.mobideos.webcamviewer.premium&hl=cs]

[appbox appstore 305156924]

PDR Quote – 6 999 Kč

Aplikace určená automechanikům, kteří díky ní mohou jednoduše a přesně spočítat cenu opravy u jednotlivých automobilů. Docela zajímavé, ale za tu cenu by PDR Quote měla ty auta opravovat sama.

PDR-Quote

[appbox appstore 312611365]

CalcHex – 9 999 Kč

Kalkulačka s několika pokročilými funkcemi, ale zase ne nic extra převratného. Navíc v poměrně hnusném provedení. Proč si za ty samé peníze radši nekoupit dvě klasické funkcemi přetékající kalkulačky, a nebo třeba nějaký pěkný telefon, do nějž bychom si mohli stáhnout ještě vymakanější kalkulačku zdarma? Na to nám autoři této aplikaci asi moc konstruktivně neodpoví.

calchex

[appbox windowsphone 1e72d3f3-9f2b-4c4b-a7f7-4e28d265b375]

ProResume – 10 000 Kč

Aplikace ProResume vám díky testu znalostí a dovedností pomůže sestavit profesionální životopis. Za 10.000,- bychom si však představovali, aby za nás rovnou složila přijímací pohovor.

proresume

[appbox windowsphone 2770daa7-e7cf-4b0c-a481-7b05f3a62325]

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře