Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyPředstaví Google vylepšený Nexus 4 s 32GB uživatelskou pamětí?

Představí Google vylepšený Nexus 4 s 32GB uživatelskou pamětí?

Blíží se zahájení konference I/O a na web unikají ve stále větší míře spekulace, co všechno Google představí. Novinek bude nejspíše opravdu spousta. Asi každý očekává odtajnění nové verze operačního systému Android. Dočkat bychom se měli i nástupce tabletu Nexus 7. Podle některých pak dojde také k představení vylepšeného smartphonu Nexus 4.

Ten by měl nabídnout větší kapacitu uživatelské paměti, spekuluje se o 32GB úložišti, a také podporu rychlých sítí 4. generace LTE a CDMA. Je ale otázka, zda se tato spekulace potvrdí.

Na druhou stranu poptávka po Nexusu 4 s 4G modulem byla enormní, zejména ve Spojených státech amerických. Za mořem by si tento telefon své zájemce rozhodně našel.

V minulostí se spekulovalo o tom, že Google představí na I/O nový Nexus 5, označovaný jak Megalodon. My se však přikláníme k tomu, že to není příliš pravděpodobné.

Nexus 4Zdroj: AndroidCommunity

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře