Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyDo představení prvního notebooku Xiaomu zbývají jen týdny

Do představení prvního notebooku Xiaomu zbývají jen týdny

O tom, že čínské Xiaomi představí svůj první notebook letos v létě, se spekuluje posledních několik měsíců. Nyní dobře informovaný server Gizmochina přichází se zprávou, že uvedení počítače se blíží. K jeho představení by mělo dojít už 27. července, a to na tiskové konferenci, kde firma mimo jiné ukáže také telefony Redmi Note 4 a Mi Note 2.

Samotný notebook by měl designem vycházet z MacBooku Air, přičemž v jeho nitru poběží procesor Intel Core i7-6500U a jako softwarovou platformu můžeme očekávat Windows 10. Zpráva také vzpomíná dlouhou výdrž na baterii a 8 GB RAM.

Už dříve jsme vás informovali, že počítač by měl být časem dostupný ve třech velikostech. Jako první bude uveden model s 12,5palcovou obrazovkou. Teprve až s odstupem mají následovat varianty s 13,3palcovým a 15,6palcovým displejem.

Zdroj: Gizmochina

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře