Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyPředstavení LG G4 je na spadnutí! Sledujte s námi živý přenos

Představení LG G4 je na spadnutí! Sledujte s námi živý přenos

Na stránkách LG byl spuštěn odpočet do premiéry špičkového smartphonu G4. Speciální mediální akce, která se uskuteční v Londýně, přitahuje pozornost snad všech příznivců mobilních technologií. Proto je skvělou zprávou, že výrobce bude tiskovku streamovat živě.

LG G4 si odbude světovou premiéru v 17:00 hodin našeho času. Přímý přenos z anglické metropole se objeví na webu LG, případně také na YouTube evropské centrály tohoto výrobce v Británii, která celou akci zastřešuje.

Podle dostupných informací projde špičkové LG vylepšením, žádný razantní nárůst výbavy oproti současnému modelu ale nečekejme. Smartphone bude mít 5,5palcový displej s QHD rozlišením na přední straně a vzadu bychom měli najít 16Mpx fotoaparát s laserovým ostřením a optickou stabilizací obrazu. Světelnost objektivu bude f/1,8.

O výkon LG G4 se postará procesor Snapdragon 808 nebo Snapdragon 810, k dispozici mají být i 3 GB RAM a vyměnitelný akumulátor s kapacitou 3 000 mAh.

Aby byla novinka atraktivnější, tak výrobce přidá do nabídky i luxusní kožené provedení. Základní model bude vyroben z plastu.

59as

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře