Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyPředplacenou kartu či tarif? Vodafone teď nabízí výhodně obojí

Předplacenou kartu či tarif? Vodafone teď nabízí výhodně obojí

Velká porce dat, volání a SMS bez nutnosti podepisovat písemnou smlouvu. Tyto vlastnosti úspěšného tarifu pro mladé nyní operátor Vodafone přináší i majitelům předplacených karet.

Balíčky ke kartě za atraktivní ceny exkluzivně pro mladé doplní v nabídce výhodný tarif bez nutnosti podepisovat písemnou smlouvu. Obě řešení bude Vodafone propagovat pod názvem Karta 26 a Tarif 26 v nové kampani s mottem: „Nečekám. Žiju.“ Dnes už si tak mladí mohou vybrat mezi předplacenou kartou či tarifem, Vodafone nabízí obojí výhodně.

K Tarifu 26 lze navíc do 15. 11. 2015 získat extra slevu 500 Kč na kterýkoli telefon z LTE portfolia.

data

Jednou z výhod nové Karty 26 pro mladé je možnost volby. Zákazníci si budou moci vybrat, jestli chtějí za zvýhodněnou cenu využívat data a SMS, nebo volání, anebo obojí současně.

Ti, kdo upřednostňují volání, získají za 149 Kč měsíčně balíček neomezeného volání v síti a 100 volných minut do ostatních sítí. Zájemci o data a SMS si za 100 Kč měsíčně mohou aktivovat balíček 500 MB dat pro připojení k internetu a neomezené SMS v síti.

Exkluzivní nabídku pro mladé bude možné získat v e-shopu i na prodejnách Vodafonu. V obou případech bude nutné doložit věk. Nabídku mohou využít i stávající zákazníci Vodafone.

Zdroj Vodafone TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře