Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyV Praze bude v pátek otevřen první Apple Shop ve střední Evropě

V Praze bude v pátek otevřen první Apple Shop ve střední Evropě

Internetový obchod Alza.cz otevře v pátek v prostorách své prodejny v pražských Holešovicích Apple Shop. Firma o tom informovala vybrané novináře v tiskové zprávě. O oficiální prodejnu společnosti nazvanou Apple Store ale nepůjde. Jedná se jen o dalšího prodejce s certifikací Apple Premium Reseller.

Slavnostní otevření Apple Shopu proběhne v pátek 27. 6. 2014 v 8:00 hodin v showroomu v Holešovicích. Prodej oficiálně zahájí český herec, dabér a moderátor Martin Stránský, který namluvil audioknihu věnovanou osobnosti Steva Jobse.

Dosud byla značka vyrábějící mobily iPhone, počítače MacBook či tablety iPad zastoupena na tuzemském trhu prodejci jako iStyle či iWorld, od pátku se k nim přidá Apple Shop. V Česku funguje už delší dobu také oficiální e-shop kalifornské firmy.

iPhone

Zdroj: CTK + pozvánka
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

5 KOMENTÁŘE

  1. No podle informací z jiných webů to úplně 100% apple store nebude, takže kde je pravda….

  2. Alza uvedla že je to Apple Shop ale oficiální Apple obchody se jmenují Apple store 🙂 Takže Alza otvírá jen další ze spousty Apple obchodu 🙂

  3. Asi nám tím chtěl Apple naznačit, že oficiální obchod Apple store tu ještě dlouho nebude když povolil další APR… Nebo se mýlím? Budu jedině rád! 🙂

    • Ahoj, zprávu jsem upravil, ČTK naletělo alze a my tím pádem bohužel také. Pěkný den.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře