Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyPowerbanka Varta Slim Power Bank nabízí v tenkém těle USB-C

Powerbanka Varta Slim Power Bank nabízí v tenkém těle USB-C

Pokud se právě poohlížíte po kvalitní powerbance, protože před příchodem domů často řešíte vybitý mobil, možná vám do oka padne Varta Slim Power Bank. Nabízí kvalitní zpracování, bohatou konektivitu i dostatečnou kapacitu. Navíc není příliš drahá.

Novinka v podání tenké (pouze 13 mm) powerbanky Varta nabízí potřebnou výbavu pro rozličná moderní zařízení. Základem je kvalitní konstrukce z hliníku ukrývající baterii s celkovou kapacitou 12 000 mAh. Uložená energie bez obav nabije až pětkrát telefon nebo také až dvakrát tablet (testováno s iPhone 6S a ASUS Zen Pad S 8.0).

Vzhledem k přítomnosti klasického USB a rovněž USB-C portu, je možné nabíjet všechna zařízení a dokonce připojit dvě najednou. S tím, že USB port nabízí výstupní napájení až 2,4 A a USB-C až 3 A. Rychlost nabíjení tak není limitována, ať již připojíte náročný mobil nebo tablet.

O stavu nabíjení informují čtyři praktické diody. V základním balení nechybí půlmetorvý microUSB nabíjecí kabel. Samotnou powerbanku je možné nabít s využitím jak microUSB portu, tak také USB-C.

Varta Slim Power Bank 12000 mAh je v prodeji za doporučenou cenu 1 199 Kč s DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře