Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyPowerbanka TP-Link TL-PB5200 nabije iPhony i telefony s Androidem

Powerbanka TP-Link TL-PB5200 nabije iPhony i telefony s Androidem

Společnost TP-Link uvádí na český trh vysokokapacitní cestovní zdroj energie s produktovým označením TL-PB5200, který je určen především pro chytré mobilní telefony, tablety, MP3 přehrávače a další přenosná zařízení.

Powerbanka se chlubí kapacitou 5 200 mAh a na jedno své nabití umožňuje dobít většinu chytrých telefonů jednou až dvakrát, což zajistí nezávislost na elektrické síti po několik dní. Technologie inteligentního nabíjení identifikuje typ připojeného zařízení a nastaví optimální parametry nabíjení, jež díky výstupnímu proudu až 2,4 A probíhá velmi slušnou rychlostí. Samotná externí baterie je schopná se nabít z úplného vybití na 90 % své kapacity za méně než dvě hodiny prostřednictvím napájecího adaptéru 5 V/2,4 A.

Aby nedošlo k poškození samotného zdroje nebo připojeného zařízení, je produkt vybaven také ochranou proti zkratu, přepětí, přetížení, přebití, podpětí a přehřátí.

Powerbanka TP-Link TL-PB5200 je již nyní v České republice k dispozici a prodává se za doporučenou koncovou cenu 599 Kč.

Klíčové vlastnosti

• Kapacita 5200 mAh
• Vysoká rychlost nabíjení připojených zařízení
• Rozpoznání připojeného zařízení pro optimalizaci dobíjení
• Výstup 5 V kompatibilní s chytrými telefony, tablety a dalšími typy zařízení
• Světelné indikátory stavu baterie a průběhu dobíjení
• Vícenásobná ochrana zdroje i připojených zařízení

TL-PB5200_3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. a DOKONCE i mobil s WINDOWS PHONE!
    Bulvární nadpis jako prase, prostě powerbanka jako každá jiná, co nabije to, co má USB konektor. Navíc za tu cenu lze sehnat PowerBanka s dvojnásobnou kapacitou.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře