Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyPoválečná střílečka Vigor od Bohemia Interactive získává nový update

Poválečná střílečka Vigor od Bohemia Interactive získává nový update

České herní studio Bohemia Interactive oznamuje vydání nového updatu, který přináší do shoot ‚n‘ loot hry Vigor podporu sdílených boostů zápasů a další novinky.

Novinkami v aktuální aktualizaci jsou Multiple Boosters, levnější Crate Booster a nová zbraň PKM. Multiple booster umožňuje jednotlivcům libovolně ovlivnit kvantitu lootu a kvalitu airdropu pro všechny hráče.

Napětí a adrenalin je zaručen i v herním režimu duo teamů, kde ze všech boosterů těží i váš parťák. Poslední novinkou je pak zlevnění Crate Boosteru z původních 45 Crowns na 30.

Připomeňme, že Vigor je free-to-play hra odehrávající se ve světě poválečného Norska, kterou si do dnešního dne vyzkoušelo již přes 3,4 milionu hráčů po celém světě. Do budoucna vývojáři navíc slibují zásadní update s označením 1.2, který do hry doplní novou várku vylepšení.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře