Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyPouze u T-Mobile: Při nákupu Galaxy S6 a S6 edge získáte tablet...

Pouze u T-Mobile: Při nákupu Galaxy S6 a S6 edge získáte tablet Galaxy Tab 3 Lite zdarma

Operátor si pro své věrné zákazníky připravil další zajímavou akci. Pokud si v některé z jeho kamenných prodejen nebo na e-shopu pořídí smartphone Samsung Galaxy S6 nebo Galaxy S6 edge, získají zdarma tablet Galaxy Tab 3 Lite v hodnotě 2 222 Kč.

Po zakoupení některého z výše uvedených telefonů musí uživatelé navštívit tuto webovou stránku a do volného pole zadat své telefonní číslo v devítimístném formátu a kliknout na tlačítko Odeslat. Poté jim přijde SMSka se slevovým kódem a mají skoro vyhráno. Na úplný závěr se ještě musí zaregistrovat na webu www.samsungnasim.cz.

Pro úspěšnou registraci je třeba vyplnit všechny údaje v registračním formuláři – tedy jméno, příjmení, adresu, kontaktní e-mail, kontaktní telefon, slevový kód, IMEI kód zakoupeného telefonu a také přiložit fotografii účtenky. Do tří týdnů pak poštou obdrží zdarma tablet Galaxy Tab 3 Lite.

Pravidla čerpání:

– Každý zákazník může slevový kód využít po dobu platnosti nabídky pouze jednou.

– Pro získání dárku je třeba zakoupit uvedený přístroj v prodejnách nebo eShopu T-Mobile a poté provést registraci na webu www.samsungnasim.cz.

– Akce platí pro telefony zakoupené od 9. 9. do 30. 9. 2015, přičemž poslední registraci je třeba provést také do 30.9.2015. Dárek vám bude zaslán na adresu uvedenou v registraci do 3 týdnů od provedení registrace.

– Slevový kód můžete získat také zasláním bezplatné SMS ve tvaru PRORADOST TABLET na číslo 4603.

5as

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Jak je mozne ze Samsung rika ze S6 a S6 Edge je brutus a je to nej mobil co kdy vyrobil a nakonec ho zlevnil o 3000 – 4000 a ted jeste ke vsemu t-mobile dava zadarmo k tomu tablet. O cem to svedci a tom ze to je predrazena hruza ktera nema cenu ani 10 000. Jen samsung si mysli ze je to TOP. Neni

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře