Pouze u T-Mobile: Při nákupu Galaxy S6 a S6 edge získáte tablet Galaxy Tab 3 Lite zdarma


Pouze u T-Mobile: Při nákupu Galaxy S6 a S6 edge získáte tablet Galaxy Tab 3 Lite zdarma

Operátor si pro své věrné zákazníky připravil další zajímavou akci. Pokud si v některé z jeho kamenných prodejen nebo na e-shopu pořídí smartphone Samsung Galaxy S6 nebo Galaxy S6 edge, získají zdarma tablet Galaxy Tab 3 Lite v hodnotě 2 222 Kč.

Po zakoupení některého z výše uvedených telefonů musí uživatelé navštívit tuto webovou stránku a do volného pole zadat své telefonní číslo v devítimístném formátu a kliknout na tlačítko Odeslat. Poté jim přijde SMSka se slevovým kódem a mají skoro vyhráno. Na úplný závěr se ještě musí zaregistrovat na webu www.samsungnasim.cz.

Pro úspěšnou registraci je třeba vyplnit všechny údaje v registračním formuláři – tedy jméno, příjmení, adresu, kontaktní e-mail, kontaktní telefon, slevový kód, IMEI kód zakoupeného telefonu a také přiložit fotografii účtenky. Do tří týdnů pak poštou obdrží zdarma tablet Galaxy Tab 3 Lite.

Pravidla čerpání:

– Každý zákazník může slevový kód využít po dobu platnosti nabídky pouze jednou.

– Pro získání dárku je třeba zakoupit uvedený přístroj v prodejnách nebo eShopu T-Mobile a poté provést registraci na webu www.samsungnasim.cz.

– Akce platí pro telefony zakoupené od 9. 9. do 30. 9. 2015, přičemž poslední registraci je třeba provést také do 30.9.2015. Dárek vám bude zaslán na adresu uvedenou v registraci do 3 týdnů od provedení registrace.

– Slevový kód můžete získat také zasláním bezplatné SMS ve tvaru PRORADOST TABLET na číslo 4603.

5as

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (2)


  1. Petas

    Jak je mozne ze Samsung rika ze S6 a S6 Edge je brutus a je to nej mobil co kdy vyrobil a nakonec ho zlevnil o 3000 – 4000 a ted jeste ke vsemu t-mobile dava zadarmo k tomu tablet. O cem to svedci a tom ze to je predrazena hruza ktera nema cenu ani 10 000. Jen samsung si mysli ze je to TOP. Neni

  2. Houhou

    Je top, tak nekecej, 🙂Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.