Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyPotvrzeno: Samsung Galaxy S8 bude představen 29. března

Potvrzeno: Samsung Galaxy S8 bude představen 29. března

V rámci tiskové konference na veletrhu Mobile World Congress společnost Samsung představila nejen své novinky především z řad tabletů, ale také prozradila, kdy se dočkáme chytrého telefonu Galaxy S8.

Jeden z nejočekávanějších smartphonů letošního roku bude oficiálně představen 29. března na eventu Unpacked, který se bude konat v New Yorku. Krátká videoupoutávka toho moc nenabízí, potvrzuje však alespoň dřívější spekulace a tedy, že většímu čelní plochy bude zakrývat displej.

Z toho důvodu zmizí tradiční mechanické tlačítko pod obrazovkou, které bude nahrazeno virtuálními prvky. Čtečku otisků prstů tak vůbec poprvé u telefonů značky Samsung najdeme na zádech napravo od čočky fotoaparátu.

Ten by měl mít opět světelnost f/1.7 a dvanáctimegapixelové rozlišení, přední kamerka pak dostane osmimegapixelový snímač. Další (předpokládané) technické údaje Samsungu Galaxy S8 najdete v našem starším článku.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře