Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyPotvrzeno: Honor 8 dostane Android 7.0 Nougat v únoru

Potvrzeno: Honor 8 dostane Android 7.0 Nougat v únoru

Honor 8 patří k nejlepším letošním smartphonům a v cenové relaci kolem deseti tisíc korun jen těžko hledá konkurenci. Vděčí za to skvělému zpracování, dobrému duálnímu fotoaparátu i výkonnému hardwaru. V dalších měsících jeho atraktivitu ještě umocní chystaná aktualizace na nový Android 7.0 Nougat. Dorazit by měla nejpozději v únoru, tedy už za dva měsíce.

Honor, respektive Huawei, pod kterého tato mladá značka patří, Nougat testuje zatím na omezeném množství telefonů (do hledání chyba a nedostatků se před nedávnem mohli zapojit i čeští majitelé Honoru 8). S vydáním finální verze firmwaru se počítá na únor. Tento termín nyní potvrdili samotní zástupci Honoru.

Připravovaný update nepřinese jen nový Android s nejaktuálnějšími opravami, ale také kompletně přepracovanou nadstavbu EMUI s číselným označením 5.0. Majitelé Honoru 8 se mají rozhodně na co těšit!

115

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře