Potvrzeno: Apple představí iPhone 8 a další novinky 12. září


Potvrzeno: Apple představí iPhone 8 a další novinky 12. září

Bylo oficiálně potvrzeno datum konání očekávané tiskové konference společnosti Apple, během které budou odhaleny nové iPhony a zřejmě i další produkty. Stane se tak v úterý 12. září.

Očekávaná prezentace odstartuje v novém kampusu americké firmy v 10 hodin dopoledne tamního času, tedy v 19 hodin našeho času. Mezi očekávanými novinkami jsou zcela nový iPhone 8 a další reinkarnace iPhonu 7, tedy modely 7s a 7s.

Nový iPhone 8 bude smartphone s displejem přes celé čelo telefonu. Chybět nemá vylepšený dvojitý fotoaparát s možností hrátek s hloubkou ostrosti. Hovoří se také o pokročilém odemykaní pomocí 3D skenu obličeje díky infra kameře a umístění čtečky otisků do vypínacího tlačítka. O iPhonech 7s a 7s Plus se toho zatím mnoho neví. Výbavou ale budou za osmičkou zcela jistě zaostávat.

Více budeme vědět 12. září v sedm hodin večer středoevropského času, kdy akce Applu začíná.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval do rubriky Moderní život tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.