Středa, 24 dubna, 2024
DomůNovinkyPotrapte mozek v parádní české hře Zachraň šneka 2

Potrapte mozek v parádní české hře Zachraň šneka 2

Pomozte šnekovi přežít po pádu do stroje času. Čeká ho cesta 60 levely plnými nebezpečí. Zvolte vhodné použití předmětů, které máte k dispozici a zachraňte pomalého přítele před padajícími objekty.

Zatímco první díl Zachraň šneka českým vývojářům sloužil spíše jako test vlastních schopností, dvojka je svébytným titulem, který přináší hned několik zajímavých nápadů.

Základní princip hry samozřejmě zůstal nezměněn. Vaším úkolem je pomoct šnekovi. Musíte ho provést nebezpečnými pastmi a ukrýt do bezpečí. Toho docílíte pouštěním různých předmětů na hrací plochu. Objekty lze nyní otáčet, házet v různém pořadí nebo využívat jejích speciálních vlastností. Hádanky se tak stávají ještě zábavnějšími.

Hra je nově rozdělena do tří tematických světů: pravěku, osmnáctého století a budoucnosti, které se liší nejen grafikou, ale i hrozbami. Zatímco ve světě dinosaurů si vystačíte s různými povrchy a primitivními nástroji, v budoucnosti využijete třeba lasery, teleporty a výbušniny. Jednotlivé úrovně jsou chytře navržené, díky čemuž hra působí svěže i po delším paření.

Ve dvojce došlo také k přepracování vizuální stránky – grafika je krásně barevná a ještě detailnější než minule. Na první pohlef je vidět, že si s ní vývojáři skutečně vyhráli.

Hra Zachraň šneka 2 je vhodná pro všechny, kdo rádi přemýšlí, bez ohledu na jejich věk. Příjemné chvíle zábavy si při šnečím cestování časem užijí děti i dospělí.

[appbox googleplay com.aldagames.savethesnailtwo]

[appbox appstore id963716623]

[appbox windowsphone 560db79a-e69d-45a5-9d29-5f40db5390ae]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře