Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyPosílání zpráv na Facebooku bude možné pouze přes aplikaci Messenger

Posílání zpráv na Facebooku bude možné pouze přes aplikaci Messenger

Abyste s přáteli mohli nadále chatovat, budete si do vašeho telefonu muset stáhnout aplikaci Messenger. Z té základní již brzy posílání zpráv nebude možné. Výjimku získají pouze majitelé levných Androidů, kde malá velikost interní paměti neumožňuje běh aplikace Messenger a v klidu mohou zatím zůstat i uživatelé platformy Windows Phone.

Nic se samozřejmě nemění u webové verze pro počítače.

Podle Facebooku přináší komunikace přes Messenger jen samá pozitiva. Posílání zpráv je údajně rychlejší a spolehlivější než přes základní aplikaci. Firma vychází z interních měření, které prováděla posledních několik měsíců. Oddělení zpráv by se mělo do budoucna také pozitivně podepsat na zrychlení základní aplikace.

Facebook Messenger je zdarma a stáhnout si ho můžete z aplikačních obchodů App Store a Google Play.

[appbox appstore id454638411]

[appbox googleplay com.facebook.orca]

Screenshot_2014-07-29-16-49-46 Screenshot_2014-07-29-16-49-26

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Facebook Messenger na WP používám už dost dlouho a v beta verzi FB aplikace pro WP už chat taky chybí takže myslím že uživatelé WP mohou opravdu zůstat v klidu protože Messenger už dávno používají :)))

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře