Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyPortmonka slaví první narozeniny, dostupná je i pro Windows Phone

Portmonka slaví první narozeniny, dostupná je i pro Windows Phone

Mobilní aplikace Portmonka po roce existence překonala hranici milionu spuštění. Používá ji už více než 100 tisíc unikátních uživatelů a v její nabídce funguje 72 partnerských karet. Dostupná je už delší dobu pro systémy Android a iOS, od listopadu si ji mohou stáhnout i majitelé mobilů s Windows Phone.

„Do konce roku očekáváme výrazné navýšení počtu uživatelů právě díky verzi pro WP. Jde zhruba o desítku tisíc nových portmonkářů. Našim cílem je počet uživatelů zdvojnásobit a dostat se až na 200 tisíc aktivních majitelů,“ říká produktový manažer aplikace Portmonka Petr Švec.

Strategií vývojářů je poskytnout zákazníkům komfortní servis při nákupech propojením s obchodníky, kteří sledují současné trendy a prodejní technologie jim to umožňují. Mezi významné obchodní partnery patří řetězce dm drogerie, OBI, lékárny Dr. Max, Hervis, XXXLutz nebo Leo Express a také všechna česká multikina, obchodní centra a významná knihkupectví. Partnerské prodejny jsou v aplikaci označeny zelenou fajfkou, která signalizuje bezproblémovou akceptaci karet v Portmonce.

Díky Portmonce přibylo do českých věrnostních klubů na 50 tisíc nových členů. Průměrný uživatel má v aplikaci nahráno pět karet a každý měsíc svou virtuální portmonku nejméně dvakrát otevře a použije.

Portmonka pro WP, Android a iOS je ke stažení v příslušných aplikačních obchodech.

[appbox windowsphone 875a6edc-efc6-4624-a9f9-3ab07b12ea09]

[appbox googleplay cz.tomatolabs.portmonka]

[appbox appstore id492790417]

1 2

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře