Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyPořádně se vyzbrojte, Death Rally pro Android už je v Google Play

Pořádně se vyzbrojte, Death Rally pro Android už je v Google Play

Pokud máte rádi arkádové závodění s pořádnou dávkou akce, kdy vaše oponenty můžete zpomalovat a likvidovat za pomocí nejrůznějších zbraní, asi vás potěší zpráva, že se v Google Play objevila legendární hra Death Rally.

Tu herní studio Remedy Entertainment vydalo na platformu PC již v roce 1996. A dnes, o 16 let později, se pak tento bláznivý titul dostal i na nejrozšířenější mobilní platformu Google Android.

Hra vás zavádí na dráhu smrti, kde si musíte vydobýt nejen své místo, ale také právo na život. Každý závodník má ihned k dispozici kulomet. Je ale čistě na vás, zdali vsadíte na řidičské umění a protivníkům ujedete, nebo je necháte jet před sebou a slušně jim prostřílíte karoserii.

Až vyhrajete několik závodů, můžete si vaše vozidlo upravit. Investovat můžete například do lepšího motoru, štítů či pneumatik. A když si našetříte hodně peněz, koupíte si rovnou nové auto.

Death Rally pro Android stahujte zdarma z tohoto odkazu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře