Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyPopulární Skype. Do dnešního dne si ho stáhlo přes 70 milionů lidí...

Populární Skype. Do dnešního dne si ho stáhlo přes 70 milionů lidí se zařízeními s Androidem

Populární VoIP klient Skype pro Android, který byl uvolněn v říjnu 2010, je nesmírně populární. Do dnešního dne si ho z Google Play (dříve Android Marketu) stáhlo již více jak 70 milionů uživatelů smartphonů a tabletů s tímto mobilním operačním systémem.

V současné době je Skype nainstalován na více než 1400 různých modelech smartphonů a tabletů s platformou Googlu. Nejvíce jej používají majitelé Samsungu Galaxy S II (8,92%), Galaxy S (2,88%), Galaxy Ace (2,67 %) a Galaxy Note (2,30%).

Dále je hojně zastoupen i na třech modelech HTC ? konkrétně Desire HD, Sensation 4G a Evo 4G. Do první desítky se pak vměstnaly ještě další dvě zařízení Samsungu ? Galaxy Mini a Galaxy Y.

Skype na svých robotických přístrojích nejčastěji používají Američané (23,36%). Následují je Rusové, Japonci, Němci a Britové. Nejpoužívanějším jazykem je potom angličtina (jak americká, tak britská), japonština a ruština.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře