Populární počítačová a konzolová hra Limbo konečně našla svou cestu do Google Play


Populární počítačová a konzolová hra Limbo konečně našla svou cestu do Google Play

Podmanivá černobílá logická plošinovka Limbo je konečně k dostání také pro Android. Pokud máte rádi osobité herní zážitky, které mají srdce, určitě ji nepřehlédněte! 

Limbo vypráví příběh malého chlapečka, který se vydává do nehostinného světa najít ztracenou sestru. Chlapec se cestou musí utkat s mnoha nepřáteli a překážkami, ne ovšem klasickým frenetickým hopsacím stylem, nýbrž logickým uvažováním a zapojením správných fyzikálních zákonů. Pavouka je třeba nalákat do pasti, bránu zvednout kutálejícími se kameny atd. Než přijde na velmi srdceryvný konec hry, podobných překážek zdoláte kopec.

Vzhledem k obrovské popularitě Limba se při čekání na originál na Google Play objevila spousta jejích klonů, můžete si být však jistí, že žádný z nich Limbu nesahá ani po kotníky. Ostatně vyzkoušejte ji na vlastní kůži, za její kvalitu vám ručíme!

Plošinovka Limbo je na Google Play, stejně jako na App Store k dispozici za necelých 5 dolarů.

LIMBO
LIMBO
Vývojář: Playdead
Cena: 129,99 Kč
‎Playdead's LIMBO
‎Playdead's LIMBO
Vývojář: Playdead
Cena: 99,00 Kč
The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.