Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyPopulární kanadský hokejista Steven Stamkos vs. létající drony, kolik jich přežije?

Populární kanadský hokejista Steven Stamkos vs. létající drony, kolik jich přežije?

Steven Stamkos je jedním z nejpopulárnějších hokejistů zámořského týmu Tampa Bay Lightning. A není se čemu divit. V minulém roce do brány soupeřů propasíroval rovných 16% střel, které jejím směrem vyslal. Toto video potvrzuje, že mu střílení nedělá problém. 

A to ani pokud se nesnaží trefit do brány, ale do létajících dronů, respektive do terčů, které jsou na těchto dronech zavěšené. 

Steven Stamkos je kanadský útočník, který od sezóny 2008/2009 hraje právě za tým Tampa Bay Lightning. V minulém ročníku NHL si Stamkos připsal 43 gólů a 25 asistencí, což je velmi slušný výsledek.

Zatím nejúspěšnější však pro něj byla sezóna 2009/2010, v níž vstřelil rovných 51 gólů. Za tento nevšední výkon si vysloužil Maurice Richard Trophy a taktéž se zapsal do historie jakožto třetí nejmladší hráč, kterému se podařilo překonat hranici 50 vstřelených gólů za sezónu. Před ním se usadilo jenom proslulé hokejistické duo Wayne Gretzky a Jimmy Carson.

Jak se vám video s létajícími droby líbí?

https://www.youtube.com/watch?t=3&v=Lv2xsDTAckE

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře