Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyPopulární čtečka zpráv Pulse pro Windows Phone je mrtvá

Populární čtečka zpráv Pulse pro Windows Phone je mrtvá

Aplikace pro iOS a Android sklidila u uživatelů jen samá slova chvály. A proto bylo jen pouhou otázkou času, kdy se dočkáme i její webové varianty pro počítače a tablety se systémem Windows 8.

Pulse patří k RSS čtečkám, které se zaměřují na vizuální informace. Namísto hromady textu se na ploše zobrazuje poměrně velké množství obrázků. Styl zobrazení je hlavním tahákem aplikace vývojářů z firmy Alphonso Labs.

Vedle oznámení spolupráce s týmem okolo Internet Exploreru, což neznamená nic jiného, než že webová verze patrně nejlépe poběží na desáté verzi prohlížeče Microsoftu, však došlo k události, která nepotěší majitelé zařízení s Windows Phone. Aplikace Pulse pro tuto platformu byla stažena z Marketplace.

?Rozhodli jsme se dát přednost webové verzi a platformám Android a iOS. S Windows Phone nicméně do budoucna počítáme,? jinými slovy ? aplikace Pulse pro Windows Phone je v současné době mrtvá.

Vývojáři zřejmě čekají na uvolnění Windows Phone 8, který odstraní některá omezení současné verze 7.5.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Pulse/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře