Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyPomoz Gameloftu s odhalením artworku k sci-fi akci N.O.V.A. 3

Pomoz Gameloftu s odhalením artworku k sci-fi akci N.O.V.A. 3

Jedno z nejznámějších a nejpopulárnějších studií, které se zabývá vývojem mobilních her ? Gameloft, škádlí na svých oficiálních stránkách na Facebooku všechny příznivce populární sci-fi série N.O.V.A. O víkendu na nich uveřejnilo první artwork k této hře. Má to však jeden háček, obrázek zatím není vidět, protože se před ním nachází tmavá krycí vrstva. Uživatelé musí každý den odstranit určitý počet pixelů, aby ho nakonec odhalili.

?Odhal nový trhák od Gameloftu! Pospěš si! První trailer již čeká. Klikni kamkoli na obrazovku, aby jsi ostranil pixely z exkluzivního artworku,? stojí doslova na Facebooku.

Určitě se teď asi ptáte, jak jsme přišli na to, že se jedná o skrytý artwork ke hře N.O.V.A 3. Inu, nápovědou nám byly smajlíky (ano, smajlíky 🙂 ) Baicioiu Ciprianové, hlavní designérky Gameloftu, která jimi reagovala na dotazy zvídavých uživatelů, kteří se jí několikrát ptali, jestli jde opravdu o N.O.V.U 3.

Fanoušci sérii N.O.V.A. milují kvůli úžasné grafice a samozřejmě i hratelnosti,což jsou atributy, které by žádné luxusní pařbě neměly chybět!

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře