Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyVíce než polovina Čechů si myslí, že Apple bez Jobse je na...

Více než polovina Čechů si myslí, že Apple bez Jobse je na sestupu

Společnost TNS AISA si nechala vypracovat průzkum na velmi zajímavé téma – Apple a český mobilní život. Ankety se zúčastnilo celkem 1510 lidí ve věku od 18 do 65 let. Výsledky průzkumu jsou více než zajímavé a přinášejí jasná fakta o tom, jak si americký výrobce stojí u českých spotřebitelů.

Z výsledků vyplynulo, že 69 procent Čechů si rozhodně nemyslí, že by Apple usnul na vavřínech. A nejen to.

Podle 79 procent respondentů americký gigant inspiruje ostatní výrobce a 81 procent lidí ocenilo designovou stránku iOS produktů.

Víc než polovina odpovídajících je však už přesvědčena o tom, že bez Steva Jobse už to jaksi není ono. Průzkum také odhalil, že majitelé mobilních zařízení od Apple jsou nejvíce zvyklí platit za obsah.

infografika_appleZdroj: tns-aisa

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

  1. Uz to neni to co to bylo a i kdyz je ta cena trozku nekde jinde nej za ostatni mobily ma to svuj duvod je to dobre propracovane ne jako android kterej ma spoustu much

  2. práve som dočítal tri rôzne články o chybách v IOS7 dokonca sa v jednom píše že obsahuje stovky chyb a niektoré sú dosť vážne, takže to asi nebude až tak dokonalý systém, a možno je android na tom už aj lepšie lebo ani ten nemal toľko chýb ako posledné aktualizácie systému IOS

  3. Tak nejhodnotnější jsou asi ty 2 poslední otázky… a odpověď za mě je jasná. Za aplikace platím, ale jen a pouze tehdy, když jsou opravdu k něčemu. Tedy za aplikace jsem už platil, ale kdybych nechtěl, tak neplatím.
    Podle % u Applu to vypadá, že sebeblbější aplikace je placená… možná se pletu, ale já to v tom vidím.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře