Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyPoláci mají možnost vyhrát stylové tenisky s motivem Windows Phone

Poláci mají možnost vyhrát stylové tenisky s motivem Windows Phone

Všichni, kteří si na některé z poboček polského operátora Plus zakoupili mobilní telefon Nokia Lumia, mají teď možnost získat zdarma cool tenisky s motivem operačního systému Windows Phone.

Soutěž „Trampkomania Windows Phone“ probíhá od 26. května do 30. června a je určena výhradně pro zákazníky mobilního operátora Plus, kteří vlastní smartphony Lumia s Windows Phone 8 a 8.1.

Podmínkou pro účast v soutěži je nákup telefonu u tohoto operátora v období mezi 1. březnem a 30. červnem. Soutěžící si musí stáhnout také speciální aplikaci, navrhnout v ní domovskou obrazovku a obrázek poté odeslat na e-mail operátora.

Na vybrané šťastlivce čekají docela pěkné tenisky, které nikde jinde neseženou. Na vnitřní straně bot, určených spíše mladším generacím je umístěno logo Windows Phone, vnější strana zobrazuje systémové Live Tiles.

[appbox windowsphone 413bee38-f2cd-4f90-ab76-4c86416a7ffd]

51

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře