Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyS pokračováním Deus Ex: Mankind Divided vývojáři zatím nepočítají

S pokračováním Deus Ex: Mankind Divided vývojáři zatím nepočítají

Nástupce sci-fi hry Deus Ex: Mankind Divided se zřejmě hned tak nedočkáme. Důvodem, proč vývojáři zatím neuvažují o dalším dílu populární série, mají být neuspokojivé prodeje. Upozornil na to server Kotaku.

Známý internetový plátek tvrdí, že kvůli slabšímu zájmu o Mankind Divided se vývojáři ze studia Eidos Montreal začali soustředit na vývoj jiných her. Prioritou je teď pro údajně pokračování Tomb Raidera a zbrusu nový titul Guardians of the Galaxy.

V Deus Ex: Mankind Divided  hráči zavítají do Prahy, kde jsou policejní násilí, segregace i strach z terorismu na denním pořádku. Hráč se opět vžívá role augmentovaného agenta Adama Jensena, který je členem speciální jednotky Interpolu, určené pro globální boj s terorismem. Hlavní hrdina však tuší, že s týmem manipuluje frakce po světovládě dychtících Iluminátů…

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře