Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyPokračování taktické strategie Frozen Synapse dorazilo na Android, je větší, hezčí a...

Pokračování taktické strategie Frozen Synapse dorazilo na Android, je větší, hezčí a zábavnější

Jedna z nejlepších taktických strategií Frozen Synapse se dočkala pokračování. Vedle PC si ji čerstvě můžete zahrát také na Androidu. Jakmile dojde k vyladění již dostupných verzí hry, měla by se dostat i do App Store. 

Hra s názvem Frozen Synapse Prime se od původní hry liší hned několika zásadními věcmi. Tvůrci ji totiž přetvořili prakticky od základů, což znamená pěknou, plně trojrozměrnou grafickou prezentaci včetně dynamického osvětlení, nových modelů vašich podřízených a především plně zničitelné prostředí. Právě prostředí pak zasahuje i do samotné hratelnosti. Ověřené postupy tu většinou nefungují a tak si obvykle budete muset přijít na nová řešení.

Každé kvalitní pokračování musí přinést nová singleplayerová i multiplayerová klání a Frozen Synapse Prime z toho nepsaného pravidla nevybočuje, čerstvě ovšem umožňuje všechny bitvy zaznamenat a sdílet s ostatními hráči, čímž se hra přibližuje aktuálními trendu streamování. Tím samozřejmě všechny novinky nekončí, jenom nemá cenu je tu dál vypisovat. U takto specifické a komplexní hry nelze jenom ze strohého popisu odhadnout, zdali jsou provedené změny pozitivní či nikoliv. Proto vám raději doporučuji, abyste si hru vyzkoušeli na vlastní kůži. Ostatně dvě hodiny na vrácení peněz z Google Play stále funguje.

Frozen Synapse Prime je na Google Play k dispozici cca za 100 korun.

[appbox googleplay com.doubleeleven.frozensynapseprime]

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře