Pokračování taktické strategie Frozen Synapse dorazilo na Android, je větší, hezčí a zábavnější


Pokračování taktické strategie Frozen Synapse dorazilo na Android, je větší, hezčí a zábavnější

Jedna z nejlepších taktických strategií Frozen Synapse se dočkala pokračování. Vedle PC si ji čerstvě můžete zahrát také na Androidu. Jakmile dojde k vyladění již dostupných verzí hry, měla by se dostat i do App Store. 

Hra s názvem Frozen Synapse Prime se od původní hry liší hned několika zásadními věcmi. Tvůrci ji totiž přetvořili prakticky od základů, což znamená pěknou, plně trojrozměrnou grafickou prezentaci včetně dynamického osvětlení, nových modelů vašich podřízených a především plně zničitelné prostředí. Právě prostředí pak zasahuje i do samotné hratelnosti. Ověřené postupy tu většinou nefungují a tak si obvykle budete muset přijít na nová řešení.

Každé kvalitní pokračování musí přinést nová singleplayerová i multiplayerová klání a Frozen Synapse Prime z toho nepsaného pravidla nevybočuje, čerstvě ovšem umožňuje všechny bitvy zaznamenat a sdílet s ostatními hráči, čímž se hra přibližuje aktuálními trendu streamování. Tím samozřejmě všechny novinky nekončí, jenom nemá cenu je tu dál vypisovat. U takto specifické a komplexní hry nelze jenom ze strohého popisu odhadnout, zdali jsou provedené změny pozitivní či nikoliv. Proto vám raději doporučuji, abyste si hru vyzkoušeli na vlastní kůži. Ostatně dvě hodiny na vrácení peněz z Google Play stále funguje.

Frozen Synapse Prime je na Google Play k dispozici cca za 100 korun.

Frozen Synapse Prime
Frozen Synapse Prime
Vývojář: Double Eleven Limited
Cena: 124,90 Kč
The following two tabs change content below.

Lucie Jiříková

Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.