Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyPodporuje LG G3 paměťové karty s kapacitou 2 TB?

Podporuje LG G3 paměťové karty s kapacitou 2 TB?

Jen několik hodin před zahájením tiskové konference společnosti LG došlo k prozrazení informace, že pod skořápkou špičkového modelu G3 se bude nacházet slot, který pojme microSD karty v kapacitě až 2 TB.

Zatímco smartphony HTC One M8 a Samsung Galaxy S5 nabízejí možnost rozšíření interní paměti skrze microSD slot maximálně o 128 GB, v případě G3 uživatelé budou moct datový prostor navýšit až o 2 TB (2 000 GB).

Ze strany LG půjde především o sázku na budoucnost, protože microSD karty s touto kapacitou zatím nikde nekoupíte.

Informace o tom, že telefon G3 nabídne podporu microSD karet kapacity až 2 TB, pochází z oficiálních stránek britského LG. Ve hře je samozřejmě také možnost, že se jedná o tiskovou chybu.

51a

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. 😀 😀 😀 …. 2TB, já umřu 😀 To už bude na trhu LG G-149 až přijdou microSD 2TB 😀 Dobrá blbost ….. ještě výrobci ani neumí pořádně vyrobit 128gb a do konce roku se jim to ani nepovede. Tomuhle by mohl uvěřit jen hodně postiženej pračlověk 😀

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře