Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyPodle expertů má Samsung Galaxy S5 má vůbec nejlepší displej v historii

Podle expertů má Samsung Galaxy S5 má vůbec nejlepší displej v historii

Samsung Galaxy S5 se honosí titulem nejlepšího displeje, jaký kdy byl v mobilním telefonu. Významného ocenění se dočkal i přesto, že se celosvětově očekávané zařízení ještě neprodává. Zkrátka, pokud zrovna nebydlíte v Jižní Koreji, máte smůlu.

Odborníci z displeji posedlého webu Display Mate provedli nezávislé testování. Zkoušky, ve kterých musela vlajková loď Samsungu obstát, se skládali například z různých forem nasvěcování displeje, celkového rozsahu intenzity jasu – mimo jiné i za takových podmínek, kdy bylo testováno užívání telefonu v posteli před spaním bez záměru rušit vedle ležícího člověka; jaký má displej vliv na výkon baterie a hodnotila se i přesnost barev. Samozřejmě, testy se skládaly i z náročnějších disciplín pro běžného laika zcela nezajímavých. Přístroj obstál na výbornou a odnáší si hodnocení

Podrobné výsledky si můžete prohlédnout na webu Display Mate, avšak zkráceně lze říct, že displej Galaxy S5 se v současné chvíli daleko před konkurencí a svou kvalitou předčil očekávání.

samsung-galaxy-s5-142007

Zdroj: mobileburn

Johanna Kovaczicz
Johanna Kovacziczhttp://about.me/johanna.kovaczicz/#
Liberálně orientovaná studentka a pisatelka s kytarou přirostlou k tělu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře