Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyPodívejte se živě na tiskovku Asus. K vidění budou zajímavé novinky!

Podívejte se živě na tiskovku Asus. K vidění budou zajímavé novinky!

Dnes v podvečer se uskuteční tisková konference společnost Asus, na které dojde k představení evropské verze telefonu ZenFone 2, a vy můžete být u toho! Tchajwanský výrobce bude totiž celou událost streamovat živě na YouTube.

Asus na letošním veletrhu MWC ukázal, že nechce zůstat jen ve vodách střední třídy a zatlačil i na ty nejvyšší konkurenty.

V Barceloně překvapil fotomobilem se skrytým optickým zoomem a za pozornost stála také druhá novinka Zenfone 2, kterou odhalil rovnou v několika variantách, přičemž ta vrcholná je prvním smartphonem s operační pamětí 4 GB.

Kromě ZenFonu 2 by měla firma na dnešní tiskové konferenci s podtitulem Incredible Comes to Paris prezentovat také zařízení Transformer Book Chi, novou generaci ZenBooku a možná dojde i na nějaké mobilní překvapení, o kterém zatím nemáme ani tušení.

Mediální událost společnosti Asus začíná v 19:00:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře